Dlaczego my

Eurosprint to licencjonowana firma przewozowa, świadcząca usługi przewozu osób na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej w oparciu o doświadczonych kierowców i nowoczesny tabor. Misją naszej firmy jest przewóz pasażerów do wybranego przez nich celu oraz zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa w trakcie podróży. Zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań, jakie są stawanie przewoźnikom. Serdecznie zapraszamy Prywatnych Zleceniodawców oraz Firmy do skorzystania z naszych usług.

Doświadczenie

Na drogach spotyka się coraz lepsze samochody, z roku na rok przybywa nowych dróg, co powoduje, że podróżujemy szybciej, bezpieczniej i bardziej komfortowo, niż jeszcze kilka lat temu. Zapewniamy Państwa, że nasze usługi w pełni nadążają za rozwojem rynku. Nasi kierowcy zdobywali doświadczenie w przewozach pasażerskich i towarowych w całej Europie.

Profejsonalizm

Oprócz znajomości języka angielskiego, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą oraz eleganckim ubiorem, co w naszej ocenie jest bardzo istotne. Nasz tabor należy do najnowszych w regionie, posiadamy wszystkie wymagane prawem zezwolenia i certyfikaty. Obsługujemy wyjazdy każdego typu: wycieczki klasowe, wycieczki firmowe, obozy sportowe, wesela itp.